Merhaba,

Bu bölüm, sitemi yaparken en zorlandığım bölümlerden birisidir. Oldum olası iş kendimi anlatmaya gelince aklıma söyleyecek pek bir şey gelmez. Lakin gene de elimden geleni yapacağım. Belki bu sefer başarabilirim. Başaramasam da tek tesellim genelde bu sayfanın okuyanı, merak edeninin pek olmaması!

 

Efendim, nereden başlasak? En iyisi doğumdan başlamak…

Bendeniz, 1996 yılının  serin bir Eylül sabahında Sakarya’nın Karasu ilçesinde  gözlerimi dünyaya açtım.

İlkokulu…  hadi anlat anlatabilirsen 🙂

3 farklı okulda okudum

Karasu İnönü İlköğretim Okulu

KarasuSezi Eratik İlköğretim Okulu

Karasu Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu

Bu kadar çok okul değiştirmemin hiç zararını görmedim hatta verdiğim kararlardan (ailemin verdiği) hiç pişmanlık duymadım.  Her okul bana ayrı birşeyler kattı.

Zorlu ama başarılı bir maratondu.  İstanbulda okumayı çok isterdim ama ailenin en küçük çocuğu olmamdan ötürü tecrübeli bir ebeveyn kadrosuyla karşı karşıyaydım. Abimle kazanmışlardı bu tecrübeyi. Sonuç olarak Karasu Anadolu Öğretmen Lisesi çıkmaz yoldu. 2010 yılında Karasu Anadolu Öğretmen Lisesinde öğrenimime başladım ve hala devam etmekteyim…

Kitap okumayı pek sevmem öneminin farkındayım ama öle kötü alışkanlıklarım yok yani 🙂

Ara sıra müzik dinlerim Sagopa müzikte vazgeçilmezimdir. Ama güzel olan her müziği dinlerim. Film izlemekten hoşlanırım. Teknolojiyi yakından takip ederim.

 

Blog macerama ise abim sayesinde  küçük yaşlarda atıldım.  (Liseye başlamazdan evvel)

Sonra da bugünlere kadar geldik işte. Sitemi elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyorum. Boş vaktim olduğunda oturuyorum bilgisayarımın başına biyerden başlıyorum işte birşey yapmaya sonu gelmez. yaz babam yaz ,çiz babam çiz. İnanın aklımda o kadar çok yazılacak şey, paylaşılacak dosya var ki ömrüm yetmez bunları yapmaya. Biraz da tembellik var tabi.

Bana her hangi bir şey söylemek-istemek gibi bir arzunuz varsa eğer, sitede  sohbet bölümü var. Ancak garanti olsun diyorsanız. İletişim kısmından bana ulaşması garantili bir e-posta gönderebilirsiniz.

Keyifli gezmeler diliyorum, bir hata ettiysek affola!

%d blogcu bunu beğendi: